قیمت سفال ۱۵ سانتی‌ شهریار

فهرست مطالب

قیمت سفال ۱۵ سانتی‌ شهریار

اطلاع داشتن از قیمت مواد اولیه و مصالح مورد نیاز یک پروژه قبل از اقدام به خرید امری بسیار ضروری محسوب می‌شود. یکی از مصالح پرکاربردی که در صنعت ساختمان استفاده می‌شود، آجر است. این محصول در ابعاد و طرح‌های مختلف به کار گرفته می‌شود و به دلیل ویژگی‌های خاصی که دارد از جمله مقاومت بالا، عایق حرارتی و صوتی در پروژه‌های ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این نوشتار به بررسی قیمت سفال ۱۵ سانتی تهران بپردازیم و شما را در انتخاب بهترین آجر همراهی کنیم.

جهت اطلاع از آخرین قیمت های سفال ۱۵ سانتی‌ در کارخانه آجر نور شهریار با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

02636555555

09026503233

عوامل موثر بر قیمت سفال ۱۵ سانتی تهران

قیمت مواد ساختمانی ممکن است به دلایل زیادی مانند نوسانات بازار، تورم و کیفیت مواد اولیه دچار تغییر گردد. به همین دلیل داده‌های دقیق و ثابتی برای آخرین قیمت سفال ۱۵ سانتی نمی‌توان پیدا کرد. برای به‌دست آوردن قیمت آجر‌های سفالی پیشنهاد می‌شود که از مراکز و منابع معتبر اقدام به اخذ مشاوره و قیمت نمایید. رجوع کردن به این مراکز مطمئن‌ترین راه برای خرید آجر با بالاترین کیفیت و به‌صرفه‌ترین قیمت است.

به همین دلیل در این نوشتار سعی بر بررسی عوامل تاثیرگذار بر قیمت سفال ۱۵ سانتی تهران داشته‌ایم که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

  • جنس خاک رس

کیفیت خاک رسی که در تولید آجر اسفاده می‌شود، بسیار حائز اهمیت است. خاک رس با کیفیت از رطوبت، چسبندگی، رنگ و خلوص مطلوبی بهره می‌برد. این خصوصیات برای تولید آجر سفالی با کیفیت بالا بسیار مهم هستند. جنس و کیفیت خاک رس نتیجه مستقیمی بر شکل‌پذیری آن و استحکام و مقاومت آجری که از آن به‌ دست می‌آید، دارد.

  • روش تولید

تفاوت کاملا مشهودی بین کیفیت آجر‌هایی که به ‌صورت کاملا دستی تولید می‌شوند با آجر‌های ماشینی وجود دارد. در واقع باید گفت یکی از عوامل مهمی که بر کیفیت آجر تاثیر می‌گذارد، روشی است که از آن برای ساخت آجر استفاده می‌شود. برای مثال در روش‌های سنتی بافت آجر‌ها اغلب ناهمسان و متفاوت است، در صورتی که آجر‌های ماشینی دارای بافت یکدست، صیقلی و با‌کیفیت‌تری هستند. با این وجود به دلیل تولید انبوه آجر‌های ماشینی، قیمت آن‌ها از آجر‌هایی که به روش‌های سنتی تهیه می‌شوند نیز پایین‌تر می‌باشد.

  • انتقال آجر‌ها

آجر یکی از مصالحی است که به صورت عمده خریداری می‌شود و نیاز به تمهیدات مناسبی برای انتقال از کارخانه ساخت به محل پروژه دارد؛ به همین دلیل در اغلب موارد شرکت‌ها خدمات حمل و نقل و تحویل سفارشات را نیز انجام می‌دهند و در نتیجه هزینه‌ حمل و نقل نیز به قیمت نهایی خرید شما اضافه می‌گردد.

قیمت سفال ۱۵ سانتی‌ شهریار

در این مقاله، با تحلیل داده‌ها و نوسانات لحظه‌ای بازار، به این نکته پی بردیم که یافتن لیست دقیق قیمت آجر ۱۵ سانتی کار سختی است. راه‌حلی که ما برای خرید آجر با کیفیت و قیمت مناسب به شما پیشنهاد می‌کنیم، انتخاب شرکت‌های معتبر و باتجربه در صنعت ساختمان مانند شرکت آجر ماشینی نور می‌باشد. این شرکت‌ها به عنوان منابع قابل اعتماد و مطمئن در زمینه ساخت و ساز شناخته می‌شوند و می‌توانند اطلاعات دقیق و به روز در مورد آجرها، از جمله قیمت‌ها را به شما ارائه دهند. با استفاده از خدمات مشاوره کارشناسان شرکت نور، شما می‌توانید آجر مناسب برای پروژه خود را با قیمت منطقی تهیه کرده و همزمان با حفظ کیفیت، در هزینه‌های خود صرفه‌جویی نمایید.

آخرین مقالات

اطلاعات تماس با ما

09026503233

02636555555

02165580420

02636555555