قیمت آجر 1402

قیمت آجر ۱۴۰۱

فهرست مطالب

قیمت آجر 1402

آجر از گذشته های دور، از عناصر مهم ساختمان بوده که از خشت های دست ساز برای تولید آجر استفاده می‌شد  هنوز هم در بعضی از روستاها و خانه های قدیمی می‌توان این آجرها را مشاهده کرد. با رشد تکنولوژی و پیشرفته شدن دستگاه و کوره های آجر پزی، انواع آجر هم تغییر کرد که در ادامه به انواع این محصول و قیمت آجر 1402 می‌پردازیم.

لیست قیمت آجر در سال 1402

جهت اطلاع از آخرین قیمت های آجر 1402 در کارخانه آجر نور شهریار با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

02636555555

09026503233

 قیمت آجر 1402 از نوع فشاری

آجر فشاری برای کلیه کارهای ساختمانی مثل گری چینی ( دیوار باربر، حایل و تیغه چینی ) و استفاده در طاق ضربی و دیگر موارد مناسب می‌باشد. سطوح این نوع آجر کاملا ناصاف بوده و به همین علت به نام آجر گری معروف می‌باشد. در نتیجه، دیوارچینی با این آجر را گری چینی می‌گویند و با این حال چون اولین بار در ایران، روس‌ها از این محصول برای ساخت سربازخانه در کشور استفاده نمودند، این آجرها به نام آجر قزاقی شناخته شده‌اند.

برای اطلاع از قیمت آجر 1401  از نوع فشاری یا گری می‌توانید با ما در آجر نور شهریار تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید : قیمت آجر در تهران 1402

 بررسی ویژگی‌های آجر لعابی

آجر لعاب کاری شده سطحی صاف و صیقلی داشته که علاوه بر مقاومت بالای آن، زیبایی بی نظیری در ساختمان ایجاد خواهد کرد. این آجرها به علت ظاهر زیبا و صیقلی خود در دیزاین درونی ساختمان و زیباسازی نما مورد استفاده قرار گرفته و در واقع بی شباهت به کاشی نیستند. ما در آجر نور بهترین نوع این محصول را موجود کرده و در اختیارتان قرار می‌دهیم.

 بررسی ویژگی آجر سفالی در قیمت آجر 1402

آجر سفالی سطحی یکنواخت و یکپارچه داشته و وزن آن سبک است که این امر خود باعث سبک سازی سازه  می‌شود. این آجرها کم آب جذب می کنند که از این رو جهت اتصال بهتر به ملات در سطح آن‌ها ۸ تا ۱۰ سوراخ ایجاد کرده‌اند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بررسی ویژگی محصول و قیمت آن به سایت آجر نور مراجعه نمایید.

قیمت آجر ۱۴۰۱

آجرهای نسوز چه ویژگی دارند؟

آجر نسوز به لحاظ ساختاری با سایر آجرها تفاوت دارد که مواد اولیه ساخت آجر نسوز شامل کانی  و پوکه‌های معدنی نسوز می‌شود. ساختار مولکولی این نوع آجر منظم و مقاوم بوده و در دماهای بالا متلاشی نخواهد شد، همچنین این محصول خاصیت فیزیکی و شیمیایی خود را در درجه حرارت بالا حفظ نموده و تحمل گرمایی آن بسیار بالاست و قابلیت جذب آب ملات را هم دارد. قیمت آجر نسوز در مقایسه با آجر معمولی بالاست اما زیبایی و مقاومت آن هم بیشتر است.

آجر ماسه آهکی در قیمت آجر 1402

ماده  اصلی در ساخت آجر ماسه آهکی سیلیکات کلسیم می‌باشد که این نوع آجر تحت فشار و بخار تولید می‌گردد و نباید از آن در مکان‌هایی که مواد اسیدی یا بازی قرار گرفته‌اند، استفاده نمود. اصولاً از آجر ماسه آهکی در کرسی چینی و پی سازی ساختمان استفاده می‌شود، زیرا پس از آنکه خشک شد، انقباض پیدا کرده و نسبت به سایر آجرها آب بیشتری جذب خواهد کرد. برای اطلاع از قیمت این محصول می‌توانید به سایت آجر نور مراجعه نمایید.

 بررسی کاربری آجر ماشینی

آجرهای ماشینی دارای ۸ الی ۱۰ سوراخ می‌باشند و فاصله میان سوراخ ها در هر بعد آجر از ۳۰ درصد طول همان بعد کمتر نمی‌باشد. این سوراخ ها به این علت در آجر قرار خواهند گرفت که ملات در آن‌ها نفوذ نموده و دیوار ساخته شده با این آجرها مستحکم تر و مقاوم تر گردد. این نوع آجر همچنین شکننده بوده و قابلیت تیشه کاری نیز ندارند که با رنگ‌های قرمز و سفید در بازار موجود می‌باشد و در نماسازی ساختمان مصرف می گردد.

تفاوت آجر ماشینی با آجر فشاری در جنس سفال و سوراخ هایی می‌باشد که در آن تعبیه شده است و در حقیقت این سوراخ ها فواید بسیاری دارند. چرا که سبب سبکی بیش تر آجر شده و  باعث می‌شوند که چسبندگی این آجرها با ملات تا حد بسیاری زیادی افزایش یابد. برای اطلاع از قیمت آجر 1402 می‌توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت آجر 1402

خرید آجر از مجموعه آجر نور شهریار به چند روش امکان پذیر است که شامل خرید آنلاین از وبسایت و خرید از طریق تماس تلفنی می‌شود. شما پیش از خرید می‌توانید کاملا رایگان یک مشاوره خرید از مجموعه ی ما بگیرید. در صورتی که اطلاع ندارید چه آجری نیاز دارید و یا تعداد آجر مورد نیاز برای پروژه خود را نمی‌دانید، مشاوران ما آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

 

آخرین مقالات

اطلاعات تماس با ما

09026503233

02636555555

02165580420

02636555555